رفتن به محتوای اصلی

سلام!

سرم اطلاعات یک تیم رسانه ایست که در مرداد ماه سال ۹۸ فعالیت خود را با هدف افزایش آگاهی در خصوص سوالات شایع بیماران در بستر پادکست شروع کرد.

ایده ی سرم اطلاعات زمانی به ذهن ما خطور کرد که، افراد زیادی در اطرافمان سوالاتی در خصوص سلامتیشان داشتند، که اکثرا بی پاسخ می ماند.

آنها به دنبال اطلاعاتی  بودند که بتوانند به یاری آن در جریان وضعیت جسمانیشان و ماهیت مشکلی که برایشان به وجود آمده قرار بگیرند. ولی با مراجعه به مطب پزشک بدون رفع نگرانی در این باره تنها  نسخه ای دریافت می کردند. که گاهی خواندن آن برای داروخانه هم سخت بود. با توجه به این موضوع ما به دنبال رفع خلا به وجود آمده در روند بهبودی افتادیم!آن چیزی نبود جز آگاهی!!!

کسب آگاهی در حوزه ی پزشکی با توجه به تخصصی بودن این علم و درک نیازمند به پیش زمینه ی علوم پایه، به همراه کلی محتوای اینترنتی که تجویزات غیر علمی دارند. بیمار را عملا از این خواسته منصرف می کند.

و نکته ی دیگر این بود که درگیری ما به عنوان پزشک در روند درمان باعث شده بیشتر در جریان سوالات پیش آمده برای بیماران قرار بگیریم.

و در کنار بررسی پلت فرم های تهیه ی محتوا از همه مهمتر به نظرمان فرم پادکست آمد.زیرا در زمان دریافت محتوا شما کافیست تنها گوش خود را به ما بسپاریدو چون رشته ی پزشکی درگیر با مشاوره ی سلامتیست. از لحاظ ذهنی پذیرش این موضوع امکان پذیر است.

این فعالیت حاصل تلاش تیمی است که همگی ضمن اینکه در جاهای مختلف مشغول هستند، به یک حرف مشترک رسیدند.شاید روی هم رفته شباهت هایشان کمتر از تفاوت هایشان باشد و همین موضوع باعث متنوع تر شدن برنامه ها شده است.

تلاش تیم سرم اطلاعات این بوده که ارتباط گیری با مخاطب را از راههای گوناگون پیش بگیرد و مطمئنا یکی از این مسیر ها ورود به حیطه ی تصویر در کنار تولید پادکست می باشد.

به عنوان پیشنهاد خدمت شما ۳ اپیزود معرفی می کنم:

اپیزود سرماخوردگی

اپیزود سردرد

اپیزود فیت نس و بادی بیلدینگ 

در پایان امیدوارم از گوش دادن به پادکست سرم اطلاعات لذت ببرید، و ما را با نظرات خود جهت بهبود کیفیت برنامه یاری فرمایید.

جهت ارسال نظرات خود میتوانید به ایمیل suggest@inf-serum.ir استفاده فرمایید. 

اگر تمایل دارید ما را در این مسیر همراهی فرمایید لطفا نحوه ی حمایت از ما را بخوانید